Nabízíme tepelná čerpadla Gorenje Aquagor, Terragor a Aerogor. Rádi vám poradíme jaké tepelné čerpadlo je pro vás nejvhodnější. Provedeme návrh, instalaci a pravidelný záruční a pozáruční servis.


cenová nabídka

TOP HEAT s.r.o.

Hvozdecká 21, Brno 635 00
Jihomoravský kraj
+420 608 720 720

tepelná čerpadla

zelená úsporám

Tepelná čerpadla Gorenje

Bližší pohled na přírodní odhalování nových zdrojů pro útulný a teplý domov

Teplo je energie a energie je všude kolem nás. Příroda je jeden z klíčových zdrojů, který poskytuje základ pro naši budoucnost. Obnovitelné zdroje energie jako je vzduch, voda a teplo uložené v zemském povrchu může být s moderní pokrokovou technologií dostupné kdykoliv. A někdy dokáže o osudu budoucnosti rozhodnout jeden okamžik. Rozhodnutí využít tepelná čerpadla Gorenje zdokonalí životní podmínky pro nás i budoucí generace. Dovolte nám snížit spotřebu energie a náklady, dovolte nám zmírnit negativní vlivy na životní prostředí a nenechte nikdy uniknout teplo vašeho domova.

 

Synergie tradice, know – how a inovace. Gorenje více než 60 let tradice.

60 let – inovace a technická dokonalost společnosti Gorenje vytvářela vrchol v průmyslu chladicích spotřebičů. V těchto letech se značka stala synonymem kvality a spolehlivosti. Synergii mezi chladicími technologiemi a tepelnými čerpadly společnost Gorenje vyvíjela a zdokonalovala 30 let, protože jsme byli mezi prvními, kteří zavedli výrobu hygienických tepelných čerpadel. Dnes vývoj technologií tepelných čerpadel zahrnuje všechny naše nejlepší odborníky, kteří tvořili značkové výrobky Gorenje několik let. Tato úzká synergie tradice, know – how a inovace je nejlepší zárukou kvality tepelných čerpadel Gorenje, která jsou také testována podle nejpřísnějších evropských norem a která budou spolehlivě vytápět vaši domácnost v nejchladnějších dnech.

 

TEPELNÁ ČERPADLA AQUAGOR, TERRAGOR A AEROGOR

vytápěcí systémy s tepelnými čerpadly Gorenje se pyšní spolehlivostí a úsporným provozem. Až ¾ energie se vytváří z životního prostředí bez jakýchkoliv nákladů, což snižuje váš účet za vytápění až o 75 procent. Nemějte strach ze vstupní investice – vrátí se v průběhu 3 až 7 let!

 

Osvědčený a spolehlivý vytápěcí systém s tepelným čerpadlem

Princip fungování tepelného čerpadla je známý již dlouhou dobu. Vezměte si například ledničku, která pracuje na základě odebírání tepla zevnitř a jeho přenosu do okolního prostředí, čímž vytápí místnost. V případě tepelných čerpadel je způsob úplně opačný. Čerpadlo využívá elektrickou energii pohánějící kompresor, který odebírá teplo z okolního prostředí a přeměňuje jej na vzácnou tepelnou energii, kterou můžete využít na vytápění nebo chlazení místností. Jednoduché a účinné!

 

Investice do budoucnosti

Pokud se dnes rozhodnete nainstalovat tepelné čerpadlo Gorenje, měli byste si uvědomit, že jde o střednědobou investici. Její skutečná hodnota se nachází v mnoha měřitelných i neměřitelných aspektech. Kromě bezpečnosti investice, přizpůsobivosti, nízkých vytápěcích nákladů, pohodlí a mnoha ekonomických a ekologických výhod je tepelné čerpadlo skutečná investice do vaší budoucnosti i budoucnosti vašich dětí.

 

Nová výstavba, modernizace nebo výměna vytápěcího systému

Tepelné čerpadlo Gorenje je ideální řešení pro vytápění a chlazení nově postavených nebo modernizovaných budov, ale je ideální i  jako náhrada starého vytápěcího systému. Protože funguje na principu nízkoteplotního vytápění, je vhodný pro podlahové topení i pro vytápění radiátory, stejně jako pro kombinaci těchto dvou systémů. Tepelná čerpadla jsou vhodná také pro přestavěné nebo modernizované budovy s vytápěním radiátory. Jestliže je teplota vytápěcí vody 55°C dostačující i v nejchladnějších dnech, pak jsou tepelná čerpadla nejúspornějším vytápěcím systémem.

 

Jednoduché ovládání

Vytápění pomocí tepelného čerpadla Gorenje ušetří váš čas, starosti, nadbytečnou práci a peníze na obstarání jiných paliv. Všechny systémy umožňují velmi pohodlné a jednoduché ovládání. Systém umožňuje také dálkové ovládání.

 

O 60 až 70 % nižší náklady na vytápění

Tepelná čerpadla Gorenje získávají ¾ potřebné energie bez jakýchkoliv nákladů z životního prostředí, ve kterém žijete. Půda, podzemní voda a venkovní vzduch disponují velkým množstvím tepelné energie, která se dá pomocí tepelných čerpadel přeměnit na energii vytápěcí. Úspory jsou ve srovnání s běžnými vytápěcími systémy značné. Množství energie spotřebované tepelnými čerpadly je o mnoho nižší než množství tepla, které vytvoří.

 

V zimě teplo, v létě chlad

Jedinečná vytápěcí technologie umožňuje vašemu vytápěcímu systému vaši domácnost v zimě vytápět a v létě ochlazovat. Mimořádné termodynamické vlastnosti a schopnost přeměny maximálního množství tepelné energie z životního prostředí umožňují – kromě úsporného vytápění místností – ohřev užitkové vody během celého roku. Navíc můžete systém bez dodatečné práce a investicí využít na chlazení, bez ohledu na to zda používáte teplovzdušné radiátory nebo podlahové topení.

V porovnání s ostatními vytápěcími systémy jsou tepelná čerpadla vysoce úsporná, protože využívají až třikrát méně primární energie než například plynové nebo olejové kotle. Přibližně 75 procent energie tepelných čerpadel se obnovuje z okolního prostředí zadarmo, a proto k vytvoření 100% výstupního vytápěcího výkonu vyžadují pouhých 25 procent ve formě elektrické energie.

Hodnota investice do tepelných čerpadel je také srovnatelná s investicemi do jiných systémů – čerpadla nevyžadují vytápěcí olej, plynový zásobník nebo komín a náklady na údržbu jsou podstatně nižší.

 

  • Snížení nákladů na vytápění až o 75 %

  • Žádné znečištění okolí v místě instalace

  • Velmi tichý provoz

  • Vytápěcí zařízení i úsporné chladící zařízení / klimatizace

  • Nepotřebuje zásobník vytápěcího oleje, pevného paliva, připojení plynového potrubí nebo komín

  • Snadná údržba

 

Doporučujeme: Hydranty a hydrantové systémy. Vrty pro tepelná čerpadla po celé ČR.